برقاب صنعت می 10, 2021 – ارسال شده در: ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و راهسازی, معرفی مدل ها و برند های الکتروموتور و گیربکس, معرفی مدل ها و برندهای پمپ های انتقال سیالات, مقالات تخصصی انتخاب و بهره برداری پمپ انتقال سیالات, مقالات تخصصی راه اندازی و بهره برداری الکتروموتور و گیربکس, مقالات تخصصی پمپ الکتروموتور موتوربرق, موتور آلات و تجهیزات کشاورزی, موتور برق و دیزل ژنراتور, پمپ های ایجاد خلا و هوا ساز – برچسب ها: , , , , , , ,

گروه صنعتی برقاب صنعت

BARGHABSANAT

 Research and development

امروزه با در نظر گرفتن سرعت چشمگیر پیشرفت تکنولوژی در جهان و تاثرات آن بر انواع صنایع سنگین و سبک ، کشاورزی، باغداری، دامداری و دامپروریی، همه ی مجموعه های تولیدی و خدماتی در هر زمینه کاری، جهت بهره بری بهینه و ارائه خدمات بهتر و قابل قبول از نظر مراجئین خود، می باید دائما دامنه، امکانات فنی و اطلاعات و دانش تخصصی مجموئه خود را به روز رسانی کنند. کمپانی ها و شرکت های موفق جهان چنان به این موضوع توجه دتشته اند. که از دهه ها قبل واحدی مستقل و قوی با همین هدف به نام واحد تحقیق و توسعه، ( Research and development ) را به مجموعه خود اضافه کرده اند.

 

مقالات تخصصی ( TED )

ما در مجموعه برقاب صنعت برآنیم که با در اختیار گذاشتن مقالات تخصصی ( TED ) و مشاوره مهندسی دقیق و اطلاعات فنی و تخصصی محصولات، در زمینه های هیدرولیک سیالات، برق و قدرت، طراحی و اجرای انواع پروژه های آبرسانی و آتشنشانی، آبیاری مکانیزه ( قطره ای ، بارانی …) ، ایستگاه های پمپاژ، تصفیه خانه های شهری و صنعتی، تجهیزات استخر تفریحی و پرورش آبزیان و صنعتی، گلخانه های مکانیزه، انواع خطوط تولید صنایع شیمیایی، پتروشیمی، معدنی، دارویی، غذایی، بهداشتی و آرایشی، ساختمانی و راه سازی … . و تهیه و ارائه محصولات استاندارد از برند های معتبر جهان، بهترین خدمات رساتی را به هموطنان عزیزمان داشته باشیم.

برقاب صنعت

برقاب صنعت

برقاب صنعت BARGHABSANAT

انواع محصولات قابل ارائه توسط مجموعه برقاب صنعت در زمینه های فوق الذکر

پمپ سانتریفیوژ

انواع مختلف پمپ سانتریفیوژ ، پمپ اتا نرم و اتا بلوک جهت انتقال سیالات، تامین فشار داخل خطوط اماکن، ایستگاه های پمپاژ آبرسانی و آتشنشانی، … .

پمپ طبقاتی عمودی و افقی

انواع متفاوت پمپ طبقاتی عمودی و افقی جهت ساخت دستگاه ابشیرین صنعتی ( RO ) ، دیگ بخار، ساختمان های بلند مرتبه، ایستگاه های پمپاژ و … .

پمپ سیرکولاتو

انواع پمپ سیرکولاتور تکدور و چند دور و پمپ سیرکولاتور هوشمند، جهت برگشت آب گرم، گردش سیستم های بسته ( بویلر، چیلر، برج خنک کننده، و … .

پمپ مستغرق 

انواع پمپ های مستغرق ( SUBMERSIBLE PUMP ) پمپ کفکش ، پمپ لجن کش ، پمپ شناور جهت تخلیه آبگرفتگی ، فاضلاب صنعتی و شهری ، برداشت از چاه و مخازن ذخیره … .

پمپ پیستونی

انواع پمپ پیستونی ( پمپ کارواش ، پمپ سمپاش ، پمپ مهپاش ، دوزینگ پمپ ، پرسینال پمپ جهت انواع خدمات کشاورزی ، شهری، صنایع شیمیایی ، صنایع دارویی و غذایی  … .

پمپ و تجهیزات استخری

انواع پمپ و تجهیزات استخر های تفریحی، پرورش آبزیان و صنعتی ( پمپ تصفیه استخر ، فیلتر منبع سیلیس ، جارو استخر اتومات ، کلر زن ، مترینگ پمپ ، … .

الکتروموتور و گیربکس 

انواع الکتروموتور تکفاز و سه فاز ، گیربکس و الکتروگیربکس ، موتورگیربکس حلزونی ، کرانویل ، گیربکس شافت مستقیم و نود درجه ، دنده ای و پینیونی ، جهت انواع ایجاد و انتقال نیرو در مصارف صنعتی ، کشاورزی ، ساختمانی … .

انواع پمپ های دنده ای

انواع پمپ های دنده ای ، لوپ پمپ ، پمپ دنده ای تکجداره و دو جداره ، گیربکس دار و ساده جهت انتقال انواع سیالات با دمای بالا و سیالات غلیظ و یا ویسکوزیته بالا … .

موتوربرق

انواع موتوریرق بنزینی و دیزلی جهت استفاده دائمی و برق اضطراری موتوریرق های کم صدا و بی صدا جهت تامین برق؛ اضطراری و دائمی انواع اماکن درمانی یهداشتی؛ تجاری؛ اداری ؛ آموزشی ؛ مسکونی … .

انواع موتورآلات کشاورزی مکانیزه

انواع موتورآلات کشاورزی مکانیزه ، گلخانه های صنعتی، کشاورزی فصلی ، باغداری ( پمپ سمپاش ، موتور پمپ ، علف تراش ، شخمزن ، اره زنجیری … .

انواع ماشین آلات ساختمانی و راه سازی

انواع ماشین آلات ساختمانی و راه سازی ( ویبراتور بتن ، میکسر ، کمپکتور ، آسفالت بر ، ماله پروانه ، … .

انواع موتور برق بنزینی ، موتور دیزلی ، ژنراتور تکفاز و سه فاز ، دیزل ژنراتور و تابلو های کنترل تکفاز و سه فاز منوآل و اتومات و امرجنسی ، جهت تامین جریان برق دائمی و امرجنسی ( ویلا ، کارگاه … .

بلوئر سایدچنل

انواع پمپ ایجاد خلاء و هواساز ( بلوئر سایدچنل ، اسپلش ، کمپرسور هوا ، هواکش های صنعتی و خانگی .. .

مجموعه برقاب صنعت تلاش دارد با در نظر گرفتن نوع محیط کار و موضوعیت پروژه بهترین محصول را از تولیدات کمپانی های معتبر ارائه دهد. از مهمترین مسائل در انتخاب پمپ و یا تجهیزات توجه به خدمات پس از فروش می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع ، مجموعه برقاب صنعت اقدام به فروش محصولاتی میکند، که دارای کمپانی معتبر و خدمات پس از فروش باشد.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

Slider

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴