۰۲۱-۳۶۶۱۳۷۷۴

سبد خرید 0

ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و راهسازی زیر دسته ها

بالابر

همان طور که از نام این دستگاه پیداست این وسیله کار جابجایی بار را در حد عمود انجام میدهد.وینچ وپایه های این دستگاه در اشکال مختلف تولید میشوند.نیروی این دستگاه توسط یک موتور الکتریکی تامین میشود. این دستگاه در عملیات ساختمانی و حفر چاه و… مورد مصرف دارد.

ویبراتور

ویبراتور دستگاهی است که با به لرزه دراوردن باطوم شلنگ ویبره کار هوا گیری بتن ریزی ساختمانی و راهسازی را انجام میدهد.در ساخت ویبراتور از ۲مدل موتور ،بنزینی و الکتریکی استفاده میشود. نیروی دورانی تولید شده توسط موتور بایک واسطه گلدونی بی شلنگ ویبره منتقل میشود. این دستگاه در ۲ مدل شاسی ثابت و گردان تولید میشود.

آسفالت بر(کاتر)

کاتر یا اسفالت بر کار برش خطی و مستقیم بر روی سطوح متراکم از قبیل سنگفرش و اسفالت و…را انجام میدهد.این ماشین در عملیات های عمرانی (کابل کش و لوله کش زیر سطحی)کاربرد دارد.

کمپکتور

در عرصه هایی که خاک سست دارد پس از کفسازی نشست خاک باعث میشود ترک و شکستگی درسطح بیرونی کف بوجود بیاید. کمپکتور دستگاهی است که با کوبیدن خاک سست باعث میشود منافظ بین خاک از بین برود و سفت شود. در این دستگاه غلطک لنگی که روی صفحه زیرین شاسی این وسیله قرار دارد ضربه را بوجود می اورد. نیروی چرخاننده این غلطک توسط یک موتور احتراقی و یا الکتریکی تامین می شود.

میکسر(بتونیر)

بتونیر یا میکسر کار همزدن انواع ملات را انجام میدهدنیروی چرخشی دیگ این دستگاه را یک موتور الکتریکی یا احتراقی تامین میکند. بیشترین کاربرد این دستگاه در ساخت بتن دستی میباشد.

چکش تخریب

چکش تخریب ، نوعی چکش برقی می باشد که بسیار قدرتمند است. چکش تخریب در پروژه های ساختمانی برای تخریب انواع بتن ، دیواره و سازه ها ، تخریب آسفالت و سنگ های سخت و … استفاده می شود.
ساختمان چکش تخریب شامل یک دسته‌ی بلند و یک بدنه سنگین می باشد. شخص کاربر با استفاده از این وسیله می تواند نیروی بسیار زیادی را به محل مورد نظر انتقال دهد و عملیات تخریب را با کیفیت بهتر انجام دهد. چکش‌های تخریب فقط برای تخریب به کار گرفته می شوند.که این فرآیند توسط ضربات وارده از سوی چکش تخریب صورت می گیرد. قدرت چکش تخریب بر پایه تعداد ضربات در دقیقه می باشد. و براساس وزن دسته بندی می شوند. برای کارهای سنگین ،از چکش های سنگین تر که اصطلاحا به آنها چکش تخریب صنعتی می گویند ، استفاده می کنند. سرعت ضربات وارده توسط چکش قابل تنظیم می باشد.این وسیله یکی از ابزار ضروری در امور ساخت و ساز می باشد.

موتور تک

پمپ های طبقاتی در دو دسته اصلی افقی و عمودی توسط برند های معتبر در ایران و جهان ساخته میشوند. همانطور که از نام این تیپ پمپ ها مشخص است قسمت پمپاژ این دستگاه ها از پروانه و دفیوزر های متوالی که روی یک شافت قرار دارند تشکیل شده است.و همین طراحی باعث می شود فشاری که این پمپ ها ایجاد میکنند در مقایسه با مدل های دیگر با قدرت موتور یکسان به طور قابل ملاحظه ای بیشتر باشد. آلیاژ به کار رفته در ساخت پروانه ها و بدنه این پمپ ها، متناسب با مورد استفاده و نوع سیال، میتواند از جنس استیل، فولاد، باکالیت، PP، نوریل و … باشد. لازم به ذکر است این پمپ ها به دلیل طراحی خاص و تعداد زیاد پروانه آب پخش کن نسبت به مواد جامد محلول در سیال حساس بوده و در بسیاری از موارد این دستگاه توسط تابلو فرمان هوشمند(راه اندازی نرم، کنترل سرعت دور موتور و …)کنترل میشود. بیشترین موارد مصرف این پمپ ها در ساخت بوستر پمپ های آبرسانی، ایستگاه های افزایش فشار، آّب شیرین کن های صنعتی، دیگ بخار و .. می باشد.

ماله موتوری

ماله موتوری یا ماله پروانه دستگاهی است که در صاف و تراز کردن کفسازی در مساحت زیاد کاربرد دارد. دراین نوع از ماشین های عمرانی نیروی موتور به وسیله گیربکس دستگاه به تیغه های تعبییه شده در قسمت تهتانی شاسی منتقل میشود. تیغه ها با چرخش خود کار صیقل دادن ملات کفسازی را انجام میدهند.

CLOSE
بستن
All search results