۰۲۱-۳۶۶۱۳۷۷۴

سبد خرید 0

موتور برق و دیزل ژنراتور زیر دسته ها

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتوردستگاه تولید جریان الکتریکی(برق)است. این دستگاه از دو قسمت موتور و ژنراتور تشکیل می شود که به شکل های مختلفی (مستقیم صفحه ای ،مستقیم فولی،و..)بر روی شاسی کو بله می شوند. سوخت موتور این دستگاه گازوئیل است و در مدل ها ، سایزهای متفاوتی(تک سیلندر، دو سیلندر،سه سیلندر،و…)توسط برند های بزرگی در دنیا تولید می شوند. بر خلاف موتور های بنزینی محدودییتی برای ساخت موتور درجا کار با قدرت بالا وجود ندارد بر همین اساس ژنراتور هایی با خروجی برق بالا با این موتور ها کوبله می شوند . این دستگاه ها جهت تامین برق مصرفی و استراری ،کارخانجات،بیمارستان ها ،موتور الات کشاورزی و… استفاده میشوند.

موتوربرق و تابلوهای کنترل

بدیهی است که کار این دستگاه تولید جریان الکتریکی (برق) است . این دستگاه از دو قسمت موتور و ژنراتور که روی یک شاسی قرار دارند تشکیل شده است . در مدل های امروزی کوبله موتور با ژنراتور به صورت شافت مستقیم است. موتور هایی با سوخت بنزین از توانHP 2.5 تا ۲۰HP با ژنراتور ۱KW تا ۹KW خروجی برق کوبله می شوند.
دیزل ژنراتور ها توسط تابلو کنترل اداره می شوند . این تابلو ها در چند مدل کلی ،منوآل ، نیمه اتومات وتمام اتومات ساخته میشوند. در اماکن و کارخانجات و بیمارستانها که توسط دیزل ژنراتور برق استراری تامین میشود به علت حساسیت کار از تابلو های امرجنسی استفاده می شودتا زمان قطع برق را به حداقل برسانند. تابلو ها در بهینه سازی توان دیزل ژنراتور ها و حفاظت ، نگهداری دستگاه کاربرد دارند. این تابلو ها به انواع مختلف و کدل های سفارشی خاص تقسیم می شوند که گروه صنعتی برقآب صنعت انواع آن ها را در اختیار مخاطبین خود قرار میدهد.

CLOSE
CLOSE
All search results