درباره ما

هدف ما خدمت رسانی به همه مردم ایران است.

مجموعه برقاب صنعت با نزدیک به 20 سال سابقه در زمینه های ابزارآلات کشاورزی، ماشین آلات ساختمانی و راه سازی، دیزل ژنراتور و موتوربرق، الکتروموتور و گیربکس، پمپ های انتقال سیالات و ... اقدام به طراحی وب سایت برقاب صنعت و عرضه محصولات به صورت آنلاین نموده است. اینکار با هدف خدمت رسانی به مردم شریف ایران در جهت بهبود عملکرد ایشان در هر قسمتی از صنعت، کشاورزی، دامپروری، نیاز های شخصی و ... انجام شده است.

با خرید از ما خیالتان از اصالت کالا، قیمت رقابتی و مهمتر از همه مناسب بودن محصولات پیشنهادی مطمئن باشید.

0
باشگاه مشتریان
0
پروژه های موفق​
0
رضایت مشتری

با ما در ارتباط باشید

شما علاوه بر خرید آنلاین می‌توانید با حضور در دفتر برقآب صنعت در خیابان سعدی تهران به صورت حضوری خرید کنید. به این منظور ابتدا باید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و محصول یا خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا هم در وقت شما و هم ما صرفه جویی گردد و محصول شما از پیش آماده شده باشد.

در خصوص پروژه های بزرگ و کوچک نیز می‌توانید در دفتر برقاب صنعت حضور پیدا کنید تا در خصوص پروژه و شرایط اجرای آن با مسئولین فنی ما گفتگو کنید.

تهران

تهران – سعدی جنوبی – پاساژ سعدی قدیم پلاک ۹۰

تلفن: 36613774-021

ایمیل: info@barghabsanat.net

روش کار

مراحل تهیه محصول و همکاری با برقاب صنعت

نیاز خود را پیدا کنید

مهمترین موضوع در حل هر مسئله پیدا کردن مشکل یا نیاز است؛ اینکه بدانیم برای رفع چه مشکل یا نیازی می‌خواهیم محصولی یا خدمتی را تهیه کنیم بسیار مهم است.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

محصول یا خدمت را انتخاب کنید

گام دوم انتخاب محصول یا خدمت مورد نظر برای خرید است اما این مسئله می‌تواند کمی چالش برانگیز و تخصصی باشد. برای رفع این موضو شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما کمک بگیرید.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

خرید

مرحله آخر بسیار ساده است، بعد از پیدا کردن محصول یا خدمت مورد نظر با خیالی راحت می‌توانید خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت محصول خود را دریافت کنید.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011
آواتار موبایل
منوی اصلی x
X