راهنمای خرید بلوئر سایدچنل

راهنمای خرید بلوئر سایدچنل

بلوئر استریم

انتخاب و خرید بلوئر ساید چنل

امروزه بلوئر ساید چنل ها پای خود را به اکثر صنایع سبک و سنگین تولیدی و یا خدماتی باز کرده اند. در حال حاضر در بسیاری از گلخانه های مکانیزه و پرورشگاه های دام و طیور و آبزیان چند نمونه از این پمپ ها را می بینید که مشغول پمپاژ انواع گاز ها و یا اکسیژن رسانی و یا مکش هوا هستند. ( خرید سایدچنل خرید سایدچنل رونتای ) با همگیر شدن استفاده از بلوئر ساید چنل ها؛ در انواع صنایع تولیدی و خدماتی مانند؛ صنایع شیمیایی؛ صنایع دارویی؛ صنایع آرایشی و بهداشتی؛ شستشو های صنعتی؛ جارو های مرکزی؛ بیمارستان ها و بی شمار اماکن و مشاغل دیگر؛ کمپانی های فراوانی اقدام به ساخت و عرضه بلوئر سایدچنل ها کرده اند. خرید بلوئر گرینکو

جهت ورود به صفحه فروشگاه اینجاه کلیک کنید

بلوئر دو استیج سایدچنل دو پروانه
بلوئر دو استیج
سایدچنل دو پروانه

 

بررسی و خرید بلوئر سایدچنل

در این مقاله سعی داریم به معرفی و بررسی انواع مختلف بلوئر ساید چنل ها بپردازیم تا متوجه شویم برای تهیه و خرید بلوئر سایدچنل ها به چه مسائلی باید توجه داشت و در نهایت به کدام دسته از سازندگان بلوئر ساید چنل ها می توانیم اعتماد کنیم.  خرید بلوئر گرینکو

جهت مشاهده دیگر مقالات بلوئر سایدچنل اینجا کلیک کنید

اگر در هنگام خرید بلوئر سایدچنل دقت کافی انجام شود. و بلوئر مورد نیاز صحیح انتخاب شود. و البته در بهره برداری و نگهداری دستگاه بلوئر ساید چنل استاندارد های مورد نیاز دستگاه در نظر گرفته شود. این دستگاه دارای مزایای زیادی است که در زیر به چند مورد از مهم ترین محسنات استفاده از بلوئر ها اشاره می کنیم.

بلوئر دو استیج
بلوئر دو استیج

 

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل تک استیج ( تک پروانه ) اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل دو استیج ( دو پروانه ) اینجا کلیک کنید

محسنات استفاده و خرید سایدچنل بلوئر

 • هزینه مناسب در هنگام خرید بلوئر سایدچنل و بهره برداره آسان و گستره ی زیادی از کاربرد ها
 • به دلیل قطعات اندک متحرک در بلوئر ها؛ هزینه تعمیر و نگهداری این دستگاه در مقایسه با هوا ساز ها و کمپرسور های دیگر بسیار مناسب می باشد.  خرید بلوئر گرینکو
 • در صورت بهره برداری مناسب بلوئر ساید چنل ها دارای عمر مفید بالایی می باشند.
 • ایجاد آلودگی صوتی بسیار پایین در مقایسه با انواع کمپرسور های هوا. خرید سایدچنل رونتای
 • در صورتی که در هنگام خرید بلوئر سایدچنل ها انتخاب صحیحی انجام شود و توان دستگاه متناسب با نیاز موجود باشد. بلوئر سایدچنل ها دارای مصرف انرژی کم و مرقون به صرفه ای می باشند.  خرید سایدچنل رونتای
 • بلوئر ساید چنل ها نیازی به روغن کاری و روان کاری دورگی ندارند.
 • ایجاد و تولید هوای سالم و قابل تنفس.  خرید بلوئر گرینکو.  خرید سایدچنل رونتای
بلوئر دو استیج
بلوئر دو استیج

 

جهت مشاهده انواع بلوئر ساید چنل تکفاز اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل سه فاز اینجا کلیک کنید

انتخاب صحیح در خرید ساید چنل بلوئر

اولین قدم برای انتخاب درست و مناسب بلوئر سایدچنل این است که نیاز کار خود را کاملا بررسی کرده و بشناسیم. بسیاری از انتخاب های نا صحیح به این خاطر اتفاق می افتد که درخواست کننده؛ درک درست و کاملی از نیاز کار خود ندارد.  خرید بلوئر گرینکو

جهت انتخاب درست و خرید بلوئر مناسب؛ باید در نظر داشت بلوئر سایدچنل ها در قسمت پمپاژ و مکش دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند. هر دستگاه بلوئر ساید چنل دارای یک حداکثر حجم دبی و فشار در کار مکش و یک حداکثر حجم دبی و فشار در قسمت پمپاژ می باشد.

در هنگام خرید سایدچنل باید توجه داشت که نیاز کار شما پمپاژ گاز است. یا جهت مکش هوا یا انواع دیگر گاز ها می خواهید مورد استفاده قرار دهید. و یا هر دو کار پمپاژ و مکش ( وکیوم ) را از بلوئر سایدچنل می خواهید.  خرید بلوئر گرینکو

بلوئر سایدچنل BLOWER
بلوئر سایدچنل
BLOWER

 

نکته

عددی که به عنوان حجم دبی و میزان توان ایجاد فشار در کاتالوگ دستگاه مشخص شده است. در واقع حداکثر توان دستگاه در حجم دبی تولید فشار می باشد. این بدان معناست که در نزدیک ترین مسیر فشار و حجم دبی ثبت شده بر روی کاتالوگ را تامین می کند.

درخواست کننده خرید ساید چنل بلوئر باید در نظر داشته باشد در چه نقطه کاری فشار و حجم دبی مورد نظر را می خواهد به دست بیاورد. برای دانستن این موضوع باید به جدول منحنی پمپاژ و دبی دستگاه مراجعه کند.  خرید سایدچنل رونتای

منحنی پمپاژ بلوئر ساید چنل
منحنی پمپاژ بلوئر ساید چنل

مشخصات فنی بلوئر سایدچنل

به طور معمول حجم دبی در بلوئر ساید چنل ها با پارامتر متر مکعب در ساعت ( m3h ) نمایش داده می شود. و میزان فشار پمپاژ و وکیوم ( مکش ) با علامت اختصاری میلی بار ( mbar ) و یا پاسکال ( ps ) نمایش داده می شود. البته لازم به ذکر است که به دلیل خورد بودن پارامتر پاسکال معمولاً از کیلو پاسکال ( kps ) برای نمایش میزان فشار مکش و پمپاژ استفاده می شود.

پلاک بلوئر گرینکو
پلاک بلوئر گرینکو

 

خرید سایدچنل جهت پمپاژ اکسیژن

در هنگام خرید بلوئر باید توجه داشت که جهت چه مورد مصرفی درخواست خرید ساید چنل شده است. اگر خرید سایدچنل جهت تامین اکسیژن لازم اماکن بسته و زیر سطحی مانند معادن و تونل های زیر زمینی و چاه های عمیق و غیره باشد. باید به فاصله دستگاه تا محیط مورد پمپاژ توجه داشت. همچنین ظرفیت محیط و تعداد نفراتی که در آن تنفس می کنند باید در نظر گرفته شود.

خرید بلوئر جهت ساخت دستگاه و خط تولید

در مواقع ای که خرید بلوئر به منظور ساخت دستگاهایی همچون خشک کن صنعتی ؛ مخازن تلخیص ؛ دستگاه های شستشو ؛ خط های بطری پر کن ؛ و انواع دستگاه های صنعتی دیگر است. باید به پوزیشنی که بلوئر در آن قرار می گیرد و همچنین محدودیت های دستگاه مورد نظر مانند تولید گرما توسط دستگاه و شرایط محیطی دستگاه از قبیل رطوبت در نظر گرفته شود.

خرید بلوئر
بلوئر سایدچنل

استفاده از بلوئر ساید چنل جهت تزریق انواع گاز ها

اگر از بلوئر به عنوان یک تزریق کننده جهت انواع گاز ها می خواهید استفاده کنید. باید در نظر بگیرید که گاز را می خواهید در انواع سیالات تزریق کنید و یا در محیط میعانی؛ اگر خرید ساید چنل جهت تزریق انواع گاز ها ( اکسیژن ؛ دی اکسید کربن ؛ هیدروژن ؛ هلیوم ؛ نئون … . ) به داخل سیالات باشد.  خرید سایدچنل رونتای

باید توجه داشت که گاز مورد نظر دارای چه عدد چگالی است و یا تا چه حد خاصیت ترکیب شوندگی دارد. آیا گاز مورد نظر اشتعال پذیر است و یا خورندگی دارد یا نه. همه ی این مسائل و مشخصات در انتخاب و خرید بلوئر باید در نظر گرفته شود.

عدد چگالی سیالی که گاز را می خواهیم در آن تزریق و مخلوط کنیم و این که در چه عمقی از مخزنی که سیال در آن است تزریق قرار است انجام شود از دیگر موضوعاتی است که باید به آن توجه داشت.

خرید ساید چنل و بلوئر
ساید چنل و بلوئر

موارد مصرف:

موارد مصرف بلوئر سایدچنل ها امروزه در انواع صنایع مکانیکی ؛ شیمیایی ؛ غذایی و دارویی ؛ کشاورزی ؛ پرورش آبزیان ؛ و بسیاری از مشاغل و صنایع دیگر بی شمار است. در اینجا به چند نمونه از موارد مصرف بلوئر ساید چنل ها اشاره می کنیم.

استفاده از بلوئر سایدچنل جهت حوضچه تخمیر

هوادهی در حوضچه های هوازی فاضلاب ، برای هم زدن حوضچه ها و استخرها, حذف گازهای فرار CO2 ،H2S و… از آب و فاضلاب. جهت انتخاب و خرید بلوئر سایدچنل برای استفاده در فاضلاب های صنعتی و قابل بهره برداری کردن آب آلوده؛ باید به حجم حوضچه تخمیر همچنین میزان گاز های فرار در آب و فاصله بلوئر تا حوضچه توجه داشت.

خرید سایدچنل گرینکو
حوضچه های تخمیر

استفاده از بلوئر جهت سیستم های حباب گیر

در سیستم های حباب گیر و جدا کننده از قسمت مکش بلوئر سایدچنل استفاده می شود. در همگام خرید بلوئر سایدچنل جهت دستگاه های حباب گیر و جدا کننده به حجم سیالی که دستگاه در ساعت پالایش می کند و همچنین نوع گاز های مخلوط در سیال باید توجه کرد.

خرید سایدچنل گرینکو
سیستم های حباب گیر و جداکننده

خرید سایدچنل جهت مخازن تلخیص

نوع سیال در حال تلخیص و حجم مخزن و همچنین عمق مخزن از مهم ترین پارامتر هایی است که در همگام خرید سایدچنل جهت مخازن تلخیص باید در نظر گرفته شود.

خرید سایدچنل گرینکو
مخازن تلخیص

استفاده از بلوئر در صنایع غذایی

دستگاه های مخ مواد غذایی هم از دستگاه هایی هستند که جهت ساخت آن از بلوئر ساید چنل ها استفاده می شود. مهمترین  مزیت استفاده از بلوئر سایدچنل در این دستگاه ادم دخالت انسانی در مراحل شستشو است. در هنگام خرید بلوئر سایدچنل برای ساخت دستگاه های شستشو مکانیزه باید شرایط محیطی و ظرفیت دستگاه در نظر گرفته شود.

شستشو مواد غذایی
دستگاه شستشو ( حبوبات ، زیتون، آلبالو …)

خرید بلوئر جهت دستگاه های بطری پر کن

در ستگاه های بطری پر کن از پمپاژ منفی و یا از قسمت وکیوم ( مکش ) بلوئر سایدچنل ها استفاده می شود. مهمترین پارامتری که در خرید ساید چنل جهت ساخت بطری پر کن باید در نظر گرفته شود میزان فشار وکیوم بلوئر است. که این موضوع خود تابعی از ظرفیت دستگاه بطری پر کن مورد نظر می باشد.

دستگاه بطری پر کن

خرید سایدچنل جهت دستگاه های خشک کن

در دستگاه های خشک کن ظروف مواد خوراکی کار ایجاد باد برای از بین بردن رطوبت در اکثر موارد برعهده بلوئر ساید چنل ها می باشد. برای خرید ساید چنل دستگاه خشک کن ظروف مواد غذایی مهمترین موضوعی که باید به آن توجه شود؛ میزان فشار و دبی پمپاژ بلوئر می باشد. که این موضوع با در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه و فاصله بلوئر ساید چنل تا خط خشک کن مشخص می شود.

 

دستگاه های خشک کن

خرید ساید چنل جهت دستگاه شستشو صانیع غذایی

در این مدل از دستگاه های شستشو مواد غذایی که بیشتر در کنسرو سازی ها جهت شستن مواد خوراکی مانند میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کار پمپاژ هوای تازه به درون ظرف شستشو که پر از آب و مواد استریل کننده می باشد را بلوئر ساید چنل ها انجام می دهند. تعداد نازل های پمپاژ هوا و ظرفیت مخزن تعیین کننده حجم و فشار بلوئر می باشد.  خرید بلوئر گرینکو

 

دستگاه شستشو مواد خوراکی

۱- خرید بلوئر جهت دستگاه های ونتوری

در ساخت انواع دستگاه های ونتوری ( جابجایی و انتقال بدون تماس ) از بلوئر ساید چنل ها به عنوان پمپ اصلی دستگاه استفاده می شود. در انتخاب و خرید بلوئر سایدچنل جهت ساختن دستگاه های ونتوری باید دقت و وسواس زیادی به خرج داده شود. زیرا متغیر های زیادی در انتخاب بلوئر دستگاه ونتوری باید در نظر گرفته شود. از جمله این موارد می توان به به وزن و اندازه موادی که می خواهیم بدون تماس انسانی جابجا شوند و ظرفیت دستگاه و فاصله دو مخزن از همدیگر اشاره کرد.  خرید بلوئر گرینکو

خرید سایدچنل
دستگاه های انتقال بدون تماس

۲- خرید ساید چنل جهت دستگاه های جمع اوری

دستگاه های جمع آوری از سطح بدون تماس نوعی دیگر از دستگاه های ونتوری می باشند. از این دستگاه ها از مرغ داری ها و پرورش گاه های انواع دام و طیور جهت جمع اوری پر و فضولات بدون دخالت مستقیم انسانی استفاده می شود. خرید سایدچنل برای ساخت دستگاه ونتوری رابطه مستقیمی با مساحت سطح ملک و وزن و اندازه ذرات مورد جمع اوری و طول شلنگ نبتون دارد.

 

۳- خرید سایدچنل جهت پرورش ابزیان

در مراکز پرورش آبزیان این دستگاه، با تولید هوای فشرده و تزریق آن از طریق لوله به داخل دیفیوزرها که در کف استخر نصب شده‌اند، هوا را به صورت حباب‌های بسیار ریز از داخل دیفیوزر خارج می‌نماید و اکسیژن مورد نیاز آبزیان دراستخر پرورش ماهی را تأمین می‌کند. این دستگاه در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌گردد که بسته به حجم استخر و میزان اکسیژن مورد نیاز انتخاب می‌گردند. جهت حفاظت دستگاه، گرد و غبار هوای ورودی به بلوئر توسط فیلتر ها قابل تعویضی گرفته می شود.

خرید سایدچنل
دستگاه تزریق اکسیژن

۴- خرید سایدچنل جهت دستگاهای صنایع نساجی

در صنایع نساجی از پمپ بلوئر سایدچنل استفاده های گوناگونی می شود. یکی از شناخته شده ترین مصارف بلوئر سایدچنل ها در صنایع نصاجی دستگاه الیاف گیر می باشد. برای انتخاب و خرید ساید چنل دستگاه الیاف گیر باید به حجم الیاف و شرایط محیط کاری توجه شود.

دستگاه الیاف گیر

۵- خرید بلوئر جهت دستگاه های چاپ

یکی دیگر از موارد مصرف بلوئر سایدچنل ها در صنایع نساجی مربوط به دستگاه چاپ بر روی منسوجات می باشد. کار ساکشن کردن بر چسب چاپ بر روی پارچه را در این دستگاه بلوئر انجام می دهد. جهت خرید سایدچنل دستگاه چاپ پیوسته منسوجات؛ با در نظر گرفتن ظرفیت دستگاه؛ توان وکیوم بلوئر مشخص می شود.

خرید سایدچنل
دستگاه چاپ پیوسته

۶- خرید سایدچنل جهت غبار گیر دستگاه تراش

در واقع قلب غبار گیر های صنعتی پمپ بلوئر ساید چنل است. در بسیاری از موارد جهت جمع اوری همزمان ذرات به جا مانده از انواع تراش کاری از دستگاه غبار گیر صنعتی استفاده می شود. جهت خرید بلوئر سایدچنل برای دستگاه غبار گیر صنعتی باید متغیر هایی نظیر وزن ذرات و چند ورودی بودن و ظرفیت دستگاه در نظر گرفته شود.  خرید بلوئر گرینکو

دستگاه غبار گیر

۷- استفاده از بلوئر سایدچنل در صنایع آبکاری

در برخی از صنایع مانند آبکاری از پمپ بلوئر به عنوان گرد گیر استفاده می شود. در خرید پمپ بلوئر جهت گرد گیری باید به اندازه ذرات گرد غبار توجه داشت تا باعث خرابی پمپ نشود.  خرید بلوئر گرینکو

خرید سایدچنل
دستگاه گرد گیر

۸- بهره برداری از بلوئر در مشاغل خدماتی

در ساخت خشک کن های صنعتی از جمله خشک کن های کارواش ( مراکز شستشو خودرو ) از پمپ بلوئر برای ایجاد هوای پر فشار جهت از بین بردن رطوبت استفاده می شود. در هنگام خرید پمپ بلوئر برای ساخت این نوع از خشک کن ها باید به تعداد نازل های پمپاژ و ظرفیت دستگاه توجه شود.  خرید سایدچنل رونتای

خرید سایدچنل
دستگاه خشک کن صنعتی

۹- سازندگان مختلف بلوئر سایدچنل ها

امروزه با در نظر گرفتن مصارف گوناگون و بی شمار بلوئر ساید چنل ها در صنایع تولیدی و خدماتی مختلف، کمپانی های زیادی شروع به این محصول کرده اند. در ادامه چند مورد از سازندگان معتبر بلوئر ساید چنل ها را معرفی می کنیم و تلاش می کنیم مزایا و معایب هر کدام از این کمپانی های تولید کننده این پمپ های پر استفاده را بررسی کنیم. تا خوانندگاه این مقاله با در نظر گرفتن جمیع جهات با خیال راحت تر به خرید بلوئر ساید چنل ها بپردازند.  خرید سایدچنل رونتای

برند معتبر سازنده پمپ های بلوئر سایدچنل

 کمپانی ارزن      AERZEN BLOWER SAID CHANNEL

شرکت ارزن یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین سازندگان بلوئر ساید چنل ها در جهان می باشد. از محسنات محصولات این کمپانی می توان به کیفیت مناسب و طول عمر مفید بالای بلوئر های ساخت این شرکت اشاره کرد. شاید به عنوان معایب فقط بتوان به هزینه بالا در هنگام خرید بلئور ارزن اشاره کرد.  خرید سایدچنل رونتای

بلوئر ارزن
بلوئر ارزن

 

کمپانی روبسکی    ROBUSCHI BLOWER SAID CHANNEL

یکی دیگر از کمپانی های اروپایی معتبر و قدیمی سازنده دستگاه های سایدچنل شرکت روبوسکی ایتالیا می باشد. کیفیت خوب، کارکرد نرم و کم سر صدا و بره بردای آسان در کنار عمر مفید طولانی از مزایای بلوئر سایدچنل روبسکی می باشد. به عنوان معایب می توان به نبود قطعات یدکی اشاره کرد. البته خرید بلوئر روبسکی در مقایسه با برند های اسیایی هزینه ی اولیه بالاتری دارد.

کمپانی لانگ تک LONGTECH BLOWER SAID CHANNEL

شرکت لانگ تک یکی از اولین سازندگان بلوئر ساید چنل ها در آسیا می باشد. این کمپانی در شرق اسیا و در جزیره تایوان کار خود را اغاز کرد. البته گفتنیست امروزه در چند نقطه در شرق اسیا دارای کارخانجات تولید بلوئر ساید چنل ها می باشد. کیفیت ساخت مناسب و استاندارد و بهره برداری آسان و در دسترس بودن قطعات یدکی از محسنات بلوئر ساید چنل لانگ تک می باشد. از معایب این محصولات می توان به ضعیف تر بودن یاتاقان ها در مقایسه با محصولات اروپایی اشاره کرد.

بلوئر لانگ تک
بلوئر لانگ تک

کمپانی گری تک GREATECH BLOWER SAID CHANNEL

کارخانجات گری تک یکی دیگر از سازندگان تایوانی بلوئر سایدچنل ها می باشد. به عنوان مزیت های محصولات این کمپانی می توان به هزینه اولیه کمتر در هنگام خرید ساید چنل گری تک به نسبت محصولات اروپایی اشاره کرد. البته داشتن استاندارد های لازم و کیفیت قابل قبول از دیگر محسنات محصولات این شرکت است. از معایب این محصولات می توان به تنوع کم این محصولات در ایران اشاره کرد.

کمپانی گلدن تک   GOLDENTECH BLOWER SAID CHANNEL

گلدن تک یکی دیگر از تولیدکنندگان تایوانی بلوئر ساید چنل می باشد. این کمپانی در مقایسه با دیگر کمپانی های تایوان از سابقه ی کمتری در تولید بلوئر سایدچنل ها برخوردار است.

کمپانی تراندین     trundean blower said channel

با توجه به موفقیت کمپانی های تولید کننده بلوئر سایدچنل ها در تایوان مانند کمپانی رونتای و لانگ تک، شرکت های متعددی به تولید این محصول مبادرت کردند. و با در نظر گرفتن تجربه خوبی که در تولید بلوئر ساید چنل ها در این جزیره کوچک وجود دارد می توان گفت، محصولات شرکت هایی نظیر تراندین هم از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. 

بلوئر تراندین

کمپانی گراکو  GRACO BLOWER SAID CHANNEL

شرکت گراکو هم یکی دیگر از سازندگان تایوانی پمپ های بلوئر ساید چنل می باشد. این کمپانی توانسته موفقیت هایی در شناساندن محصولات خود در بازار های جهانی به دست آورد.  خرید سایدچنل رونتای

بلوئر گراکو
بلوئر گراکو

کمپانی رونتای RONTAI BLOWER SAID CHANNEL

رونتای یکی از شناخته شده ترین کمپانی های سازنده بلوئر ساید چنل در تایوان می باشد. بلوئر سایدچنل ها و دیگر محصولات این شرکت مانند پمپ های وکیوم و پمپ های روتاری از جایگاه خوبی در چشم مصرف کنندگان این پمپ ها در ایران برخوردار هستند. از محسنات محصولات این کمپانی می توان به کیفیت ساخت قابل رقابت با محصولات اروپایی و هزینه اولیه کمتر در هنگام خرید بلوئر سایدچنل رونتای اشاره کرد. در دسترس بودن خدمات پس از فروش و قطعات یدکی از دیگر مزایای محصولات کمپانی رونتای است.

بلوئر رونتای
بلوئر رونتای

 

بلوئر سایدچنل     GREENCO blower said channel

کمپانی گرینکو از معتبر ترین و تخصصی ترین تولیدگنندگان پمپ های بلوئر سایدچنل در چین می باشد. محصولات گرینکو با داشتن استاندارد های لازم و تنوع کم نظیر در زیمنه ی بلوئر ساید چنل ها و خدمات از پس فروش مناسب توانسته جایگاه خوبی را چشم مصرف کنندگان بلوئر سایدچنل ها در ایران بدست اورد. خرید بلوئر گرینکو دارای مزایای زیادی از جمله هزینه کمتر در هنگام خرید در مقایسه با برند های اروپایی و دسترسی آسان به قطعات یدکی و طول عمر مفید بالا می باشد.

جهت مشاهده انواع بلوئر ساید چنل گرینکو اینجا کلیک کنید

نمایندگی سایدچنل گرینکو
نمایندگی سایدچنل گرینکو

 

بلوئر سایدچنل spc چین 

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل spc اینجا کلیک کنید

کمپانی spc یکی دیگر تولید کنندگان بلوئر ساید چنل در چین می باشد. البته گفتنیست این شرکت تولیدات متفاوتی از جمله انواع پمپ های سانتریفیوژ و کفکش و لجن کش دارد و یک کمپانی تخصصی در ساختن پمپ های بلوئر سایدچنل نمی باشد.

بلوئر سایدچنل استریم stream چین

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل استریم اینجا کلیک کنید

بلوئر استریم
بلوئر استریم

کمپانی استریم یک برند می باشد تا یک کارخانه تولید و محصولات متفاوت و زیادی با این برد در ایران عرضه می شوند.

بلوئر سایدچنل پالما palma چین

جهت مشاهده انواع بلوئر سایدچنل چینی اینجا کلیک کنید

هر کدام از موارد مصرف بلوئر ساید چنل ها که در پاراگراف بالا ذکر شد؛ نیاز به ملزومات و تجهیزات خاص همان مورد استفاده دارد.

تجهیزات مورد استفاده در بلوئر سایدچنل

 • فیلتر هوای ورودی

 • گیج فشار

 • شیر اطمینان فشار بالا

 • شیر یکطرفه

 • مبدل خروجی


گروه صنعتی برقاب صنعت

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X