موتوربرق جیانگ دانگ motor generator jiang dong

موتوربرق جیانگ دانگ motor generator jiang dong

گروه صنعتی برقاب صنعت

موتوربرق جیانگ دانگ motor generator jiang dong

موتوربرق بنزینی جیانگ دانگ یکی از برند های شناخته شده بازار ایران می باشد، البته مدل های دیزلی موتوربرق جیانگ دانگ نیز در سال های اخیر جایگاه مناسبی پیدا کرده است. محصولات این شرکت چینی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. موتوربرق جیانگ دانگ ( motor generator jiang dong ) در مدل های مختلف، از نظر توان خروجی و شکل ظاهری تولید می شود. مدل های مختلف  موتوربرق های جیانگ دانگ توانی بین 700 وات تا 10 کیلو وات برق خروجی را دارا می باشد.

جهت مشاهده انواع موتوربرق اینجا کلیک کنید

از مهم ترین کاربرد های موتوربرق بنزینی می توان به پورتابل بودن موتوربرق بنزینی اشاره کرد. وزن کمتر و سایز کوچک تر موتوربرق های بنزینی در مقایسه با دیزل ژنراتور ها سسب می شود، دستگاه قابل جابه جایی باشد. به شکلی که در بسیاری از مواقع دستگاه موتوربرق بنزینی بر روی یک اتوموبیل باری کوچک قرار می گیرد و در طی یک شبانه روز در چند جای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد

[psfw slug=”14600″]

جریان خروجی موتوربرق های جیانگ دانگ بنزینی که به ایران وارد می شود همگی تکفاز بوده است. در مدل های بالا تر از 2 کیلووات سیستم استارت به جز هندل دستی در برخی از مدل ها، سیستم استارت الکتریکی نیز تعبیه شده است.

موتوربرق دیزلی جیانگ دانگ

موتوربرق های دیزلی ساخت شرکت جیانگ دانگ مجهز به سیستم سوخت رسانی ( گازوئیل ) کاربراتوری می باشد. سیستم خنک کاری موتور دیزلی در موتور برق های دیزلی جیانگ دانگ توسط آب و رادیاتور انجام می شود. در اصطلاح آب خنک گفته می شود، موتوربرق های دیزلی جیانگ دانگ در سایز های مختلف با خروجی های برق متفاوت بین 2 تا 20 کیلو وات ساخته می شوند. شرکت جیانگ دانگ دیزل ژنراتور با کیلو وات های بالا تولید نمی کند و اکثر تولیدات این شرکت پرتابل بوده و قابل جا به جایی می باشد.

اجزای تشکیل دهنده موتور برق بنزینی motor generator jiang dong

موتور: وظیفه تامین انرژی مکانیکی موتور برق را بر عهده دارد، موتور ها قدرت های متفاوتی دارند که بر حسب توان موتور برق و همچنین توان خروجی مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه تولید برق متناوب (آلترناتور): وظیفه این قسمت از موتور برق تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی می باشد.

سیستم سوخت: سیستم سوخت در موتور برق که بسته به نوع سوخت متفاوت است می تواند بر روی خود دستگاه موتور برق یا به عنوان بخشی مجزا قرار گیرد.

تنظیم کننده ی ولتاژ: وظیفه این قطعه تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل AC به DC و بر عکس می باشد.

پنل کنترل: تنظیم و راه اندازی دستگاه از این قسمت انجام می‌شود.

سیستم روغن کاری: موتور و قطعات مکانیکی بعد از مدتی کارکرد دچار سائیدگی می شوند که برای جلوگیری از این سائیدگی از روغن استفاده می شود.

سیستم سردسازی: قطعات و اجزای موتوربرق در حین کار دچار افزایش دما می شوند لذا سیستمی جهت خنک کردن این قطعات نیاز است .سیستم سردسازی وظیفه خنک کردن اجزای تشکیل دهنده موتور برق را بر عهده دارد. اغلب موتوربرق ها توسط هوا خنک می شوند.

خروجی‌ها: از این قسمت برق تولید شده توسط دستگاه به وسایل تغذیه کننده رسانده می‌شود. بیشتر موتور برق ها دارای خروجی های AC و DC با تعداد مختلف هستند.

جهت مشاهده انواع دیزل ژنراتور اینجا کلیک کنید

اجزای تشکیل دهنده دیزل ژنراتور motor generator jiang dong

موتور انجین دیزلی

 وظیفه تامین انرژی مکانیکی موتور برق را بر عهده دارد، موتور ها قدرت های متفاوتی دارند که بر حسب توان موتور برق و همچنین توان خروجی مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه تولید برق متناوب ژنراتور (آلترناتور)

 وظیفه این قسمت از موتور برق تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی به کمک سیم پیچ ژنراتور می باشد،

سیستم سوخت

 سیستم سوخت در موتور برق گازوئیلی کاما توسط پمپ گازوئیل به شکل جدا گانه تامین می شود.

تنظیم کننده ی ولتاژ

 وظیفه این قطعه تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل AC به DC و بر عکس می باشد، به این قطعه رگلاتور برق نیز گفته می شود.

پنل کنترل

 تنظیم و راه اندازی دستگاه از این قسمت انجام می‌شود، پنل کنترل در موتور برق دیزلی کاما دیجیتالی می باشد.

سیستم روغن کاری

موتور و قطعات مکانیکی بعد از مدتی کارکرد دچار سائیدگی می شوند که برای جلوگیری از این سائیدگی از روغن استفاده می شود. گردش روغن در موتور، موتور برق های گازوئیلی کاما توسط پمپ گازوئیل جدا گانه انجام می شود.

سیستم خنک کاری

 قطعات و اجزای موتوربرق در حین کار دچار افزایش دما می شوند لذا سیستمی جهت خنک کردن این قطعات نیاز است .سیستم سردسازی وظیفه خنک کردن اجزای تشکیل دهنده موتور برق را بر عهده دارد. ژنراتور، موتور برق توسط پره باد خنک کاری می شود، و موتور هم هوا خنک می باشد.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برقو دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان.راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X