پمپ آب پنتاکس ایرانی water pump pentax ir

پمپ آب پنتاکس ایرانی water pump pentax ir

گروه صنعتی برقاب صنعت

پمپ آب پنتاکس ایرانی water pump pentax ir

از چند سال پیش که بر اثر تحریم های اقتصادی واردات از کشور های اروپایی مشکل شده است؛ بسیاری از فعالان اقتصادی به فکر تولید و یا حداقل مونتاژ محصولات مورد فروش خود افتادند با توجه به سهم بزرگی که برند پنتاکس از بازار پمپ های گوناگون انتقال سیالات در ایران دارد. شرکت وارد کننده این محصولات تصمیم به ساخت و مونتاژ برخی از محصولات پر مصرف تر این برند در داخل کشور گرفت و این محصولات را با نام تجاری pentax ir به بازار داخلی عرضه نمود.

با در نظر گرفتن کیفیت قابل قبول و خدمات پس از فروش به نسبت مناسب این محصولات می توان گفت از بسیاری از جهات این محصولات حضور موفقی را در بازار داخلی تجربه کرده و با گذشت بیشتر زمان در حال به دست آوردن اعتماد خوبی بین فروشندگان و مصرف کنندگان می باشد.

بیشتر محصولاتی ( پمپ آب ) که امروزه با این نام تجاری عرضه می شوند زیر مجموعه پمپ های سانتریفیوژ می باشند. همان طور که در مقالات قبلی گفته شده است؛ بیشترین کاربرد مجموعه پمپ های سانتریفیوژ؛ تقویت فشار سیال داخل خطوط لوله کشی انواع اماکن؛ انتقال انواع سیالات ؛… می باشد.

پمپ بشقابی پروانه برنجی پنتاکس pentax cm
پمپ بشقابی پروانه برنجی پنتاکس pentax cm

پمپ های ساختمانی پنتاکس ایران

پمپ های بشقابی تک پروانه پنتاکس ایران  DM100 IR

در حال حاضر این پمپ ها فقط با موتور الکتریکی یک اسب تولید می شوند؛ پمپ های بشقابی پنتاکس ایران در دو تیپ DM100/00 IRو DM100/01 IR عرضه می شوند؛ تفاوت میان این دو تیپ پمپ بشقابی در جنس پروانه آب پخش کن انها می باشد؛ به این ترتیب پمپ های DM100/00 IRاز پروانه آب پخش کن با جنس باکالیت استفاده می کنند و پمپ های بشقابی DM100/01 IR از پروانه آب پخش کن با الیاژ برنج بهره می برند.

ورودی و خروجی پمپ های بشقابی پنتاکس یک اینچ ( 32mm ) می باشد

از پمپ های بشقابی پنتاکس ایران جهت تقویت اب داخل لوله کشی انواع اماکن کوچک و انتقال سیالات در حجم پایین استفاده می شود.

محفظه سر پمپ و واسطه بین موتور الکتریکی و قسمت پمپاژ در پمپ های بشقابی پنتاکس ایران از آلیاژ چدن و بدنه الکتروموتور این پمپ ها از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند.

در ساخت موتورالکتریکی یک اسب این پمپ ها؛ از روتور و استاتور با در صد سیلیس مناسب استفاده می شود. همچنین جهت سیم پیچی؛ روتور و استاتور این پمپ ها از سیم لاکی تمام مس استفاده می شود.

[psfw slug=”14603″]

پمپ های دو پروانه پمپ های پنتاکس ایران DB IR

پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران با موتور های الکتریکی یک تا چهار اسب ساخته می شوند؛ در ساخت موتورالکتریکی این پمپ ها؛ از روتور و استاتور با در صد سیلیس مناسب استفاده می شود. همچنین جهت سیم پیچی؛ روتور و استاتور این پمپ ها از سیم لاکی تمام مس استفاده می شود. از همین رو می توان گفت الکتروموتور؛ پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران از استاندارد لازم جهت نیروی محرک پمپاژ برخوردار می باشند.

قسمت پمپاژ و واسطه بین موتور الکتریکی و قسمت پمپاژ در پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران از آلیاژ چدن و بدنه الکتروموتور این پمپ ها از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند.

ورودی پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران ۱۱/۴ اینچ ( 40mm ) و خروجی این پمپ ها ۱ اینج ( 32mm ) است.

تفاوت قابل ذکر میان پمپ های دو پروانه و تک پروانه پنتاکس ایران در حداکثر فشاری است که پمپ ها می توانند ایجاد کنند. از همین رو از پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران می توان جهت تقوییت فشار آب داخل لوله کشی اماکن بزرگتر و بلند مرتبه تر استفاده کرد.

پروانه آب پخش کن پمپ های دو پروانه پنتاکس ایران همگی از آلیاژ برنز و برنج ساخته می شوند.

پمپ های صنعتی پنتاکس ایران DS و DH

پمپ های صنعتی پنتاکس ایران با موتور های الکتریکی یک تا سه اسب ساخته می شوند؛ در ساخت موتورالکتریکی این پمپ ها؛ از روتور و استاتور با در صد سیلیس مناسب استفاده می شود. همچنین جهت سیم پیچی؛ روتور و استاتور این پمپ ها از سیم لاکی تمام مس استفاده می شود. از همین رو می توان گفت الکتروموتور؛ پمپ های صنعتی پنتاکس ایران از استاندارد لازم جهت نیروی محرک پمپاژ برخوردار می باشند.

ورودی و خروجی پمپ های صنعتی پنتاکس ایران دو اینچ ( 60MM ) می باشد.

قسمت پمپاژ و واسطه بین موتور الکتریکی و قسمت پمپاژ در پمپ های صنعتی پنتاکس ایران از آلیاژ چدن و بدنه الکتروموتور این پمپ ها از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند.

بیشترین مورد مصرف پمپ های صنعتی پنتاکس ایران انتقال سیالات در حجم نسبتاُ بالا می باشد. از همین رو پمپ های صنعتی پنتاکس ایران در انواع مصارف کشاورزی؛ صنعتی؛ فیلتراسیون؛ سیرکولاتور … مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X