جکوزی

جکوزی

کلرزن خطی ایمکس

گروه صنعتی برقاب صنعت

تاسیسات مکانیکی جکوزی

استفاده از جکوزی حهت ماساژ ماهیچه های بدن با آب (آب درمانی) می باشد. جکوزی در دمای مطلوب بین ۳۶ تا ۴۲ درجه سانتیگراد کار می کند و باید آبی تمیز داشته باشد. جکوزی ها دارای سیستم های جت پمپ هستند تا با فشار آب و برخورد آن به بدن شناور، آب درمانی جکوزی تکمیل گردد.

[psfw slug=”14603″]

 

جهت مشاهده انواع پمپ های جکوزی اینجا کلیک کنید

نحوه کلی کارکرد جکوزی

نحوه حرکت آب بدین طریق است که آب از پایین ترین قسمت جکوزی توسط پمپ مکش شده و با فشار به نازل هایی که در اطراف جکوزی قرار داده شده، هدایت می گردد. این نازل ها با لوله هایی به هوا متصل می باشند که با توجه به ساختمان داخلی جت ها،در اثر سرعت زیاد آب، هوا به درون نازل کشبده شده و در نهایت، مخلوط آب و هوا با ماهیچه های بدن تماس پیدا می کتد. محدوده متداولی که برای دستیابی به شرایط آسایش حرارتی کاربران در جکوزی ها تعیین کرده، در جدول زیر ارائه شده است:

جهت مشاهده انواع پمپ استخری  اینجا کلیک کنید

مساحت کاسه جکوزی را می توان بر مبنای تعداد نفراتی که قرار است به طور هم زمان از آن استفاده می کنند (به ازای هر نفر باید 9% متر مربع درنظر گرفته شود)، تخمین زد. پایین بودن حجم آب جکوزی ها نسبت به تعداد نفراتی که به طور همزمان از آن استفاده می کنند به این معنی است که نرخ تعویض آب آن ها باید بسیار بیشتر از نرخ تعویض آب استخر باشد. در همین راستا، تعداد دفعات تعویض آب برای جکوزی ها باید هر نیم ساعت یک بار در نظر گرفته شود.

به طور سر انگشتی هر دو نفر در یک جکوزی معادل با شصت نفر در استخر تولید آلودگی می کنند. هم چنین هر نفر در جکوزی در هر ساعت تقریبا ۱ لیتر عرق می کند.البته در صورتی که آب جکوزی بر مبنام مقادیر توصیه شده در استانداردها تنظیم شود، دستیابی به آبی سالم و ایمن برای شناگران چندان هم دشوار نیست.

بررسی اجزای جکوزی

پمپ استخر هیوارد
پمپ استخر هیوارد

اجزای سیستم جکوزی به شرح زیر می باشند:

  1. پمپ
  2. فیلتر
  3. گرمکن یا مبدل حرارتی
  4. سیستم لوله کشی

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برقو دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان.راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X