سیرکولاسیون مبدل ها و هوا سازها

سیرکولاسیون مبدل ها و هوا سازها

تجهیزات استخری طرز کار

سیرکولاسیون مبدل ها و هوا سازها

جهت سیرکولاسیون از دیگ آب گرم به مبدل های آب استخر و مبدل های آب گرم مصرفی و هواساز ها از پمپ های سیرکولاتور استفاده می شود.

جهت مشاهده انواع تجهیزات استخر اینجا کلیک کنید

مبدل آب گرم

برای انتخاب پمپ ابتدا می بایست گرمای مورد نیاز برای افزایش دمای آب استخر را بیابیم و سپس میزان دبی پمپ را محاسبه کنیم.

در مبدل های استخر اختلاف دمای رفت و برگشت آب دیگ ۱۵ درجه فارنهایت در نظر گرفته می شود و بر این اساس دبی مورد نیاز پمپ BTU/H ز ۷۵۰۰ به ازای هر GPM است.

هد مورد نیاز پمپ با توجه به نوع مبدل ( صفحه ای و یا پوسته و لوله ای و یا برقی ) از کاتالوگ شرکت سازنده استخراج می شود.

هیتر برقی استخر
هیتر برقی استخر

هوا ساز ها

جهت سیرکولاسیون از دیگ آب گرم به هوا ساز ها از پمپ های سیرکولاتور استفاده می شود.

توجه

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برقو دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان.راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد 90

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X