عملکرد پمپ آب با برخی سیالات خاص

عملکرد پمپ آب با برخی سیالات خاص

پمپ استیل 2 پروانه ابارا

گروه صنعتی برقاب صنعت

عملکرد پمپ آب با برخی سیالات خاص

برخی سیالات تاثیر زیان باری بر عملکرد پمپ آب گریز از مرکز دارند، به طوری که هد و دبی را کاهش می دهند. مهم تر آن که با افزایش توجه پذیری از سطح جذب، توان لازم برای به حرکت در آوردن پمپ آب، باعث کاهش بازدهی آن ها می شود.

[psfw slug=”14603″]

منحنی عملکرد در تصویر زیر ترسیم کلی از اختلاف میان کارکرد یک پمپ آب به تدریج تحلیل می رود. تا جایی که باید از پمپ آب با جابه جایی مثبت استفاده کرد.

منحنی بوستر پمپ موازی
منحنی بوستر پمپ موازی

درباره ی خمیر کاغذ با درجه غلظت بیش از ۳ درصد، پمپ آب به گونه ای کار میکند که گویی آب را جابه جا می کند. درباره ی درجه غلظت بیش از ۶ درصد، پمپ آب گریز از مرکز ممکن است، با توجه به درجه ی روانی خمیر و قابلیت سیستم برای تحویل آن به پروانه نیاز اصلاحاتی داشته باشد.

جهت مشاهده پمپ های کله استیل اینجا کلیک کنید

درباره ی درجه های غلظت بیشتر، معمولا از پمپ پیچی با جابه جایی مثبت استفاده می شود.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X