موتور تک هوندا ENJIN HONDA

موتور تک هوندا ENJIN HONDA

موتور تک هوندا GX 440

گروه صنعتی برقاب صنعت

موتور تک هوندا ENJIN HONDA

در ساخت بسیاری از تجیزات کشاورزی ، ساختمانی و باغداری از انجین هندا استفاده می شود. کوچک ترین انجین هندا در حاشیه زن ها و سمپاش های پشتی استفاده می شوند. در ساخت انواع موتور پمپ شمپاش زنبه ای و فورغونی نیز از موتور تک هندا استفاده می شود. سرعت این موتور ها نسبت به تنظیم گاز بین 1100 تا 3600 دور می باشد. انجین های بنزینی هندا با قدرت های متفاوتی بین 1.2 تا 22 اسب تولید می شود.

[psfw slug=”14601″]

 

امروزه و در تولیدات سال های اخیر شرکت هندا موتور ها همگی چهار زمانه می باشند. و در دو مدل تک سیلندر و دو سیلندر عرضه می شوند. انجین های هندا مدل GX 160 و GX 200 جهت کوبله با پمپ ها سمپاش تا دبی 60 مناسب می باشند. گفتنیست از این دو مدل در ساخت موتور پمپ های 2 اینچ و 3 اینچ استفاده می شود.

و مدل های GX 390 و GX 440 جهت ساخت کاتر آسفالت بر و بتن بر مناسب می باشند ، البته از این مدل ها جهت کوبله با پمپ های سمپاش بزرگ و ساخت ماله پروانه های اتومات استفاده می شود.

مورد مصرف انجین در انواع صنایع ساختمانی و کشاورزی بسیار گسترده است و نیروی محرک بسیاری از تجهیزات را تامین می کنند.

جهت مشاهده انجین های بنزینی هندا اینجا کلیک کنید

موتور تک هوندا GX 200
موتور تک هوندا GX 200

[psfw slug=”14601″]

 

اجزای تشکیل دهنده انجین هندا ENJIN HONDA

باک بنزین

باک در بالای دستگاه قرار گرفته است و متناسب با قدرت موتور ( قطر داخلی سیلندر) در حجم های متفاوتی بین 0.8 تا 6 لیتر گنجایش دارد.

سیستم سوخت رسان

کار رساندن سوخت به داخل سیلندر توسط یک کاربراتور تک سوزن و یا دو سوزن انجام می شود. البته در مدل های جدید با قدرت های بالا از سیستم سوخت رسانی انژکتوری نیز استفاده می شود.

سیلندر

قطر سیلندر با قدرت خروجی انجین رابطه مستقیم دارد. در مدل های امروزی سیلنر از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شود. گفتنیست در قدرت های بالا از سیلندر جفت استفاده می شود.

لوازم داخلی سیلندر

از لوازم مهم داخل سیلندر می توان به پیستون ، رینگ و سوپاپ ها اشاره کرد.

میل لنگ

کار دورانی کردن قدرت تولید شده توسط حرکت پیستون داخل سیلندر توسط میل لنگ انجام می شود.

استارت راه انداز

راهانداز در مدل های کوچک به شکل دستی و توسط یک هندل گردشی انجام می شود و در مدل های بزرگ تر راه انداز دو گانه می باشد و علاوه بر هندل دستی سیستم استارت برقی نبز قرار داده شده است.

کوئل

تولید جریان الکتریکی جهت احتراق داخل سیلندر توسط کوئل انجام می شود و با یک وایر به سر شمعک جرقه زن به داخل سیلندر انتقال داده می شود.

هواکش

ساسات و یا حفظ کننده هوای داخل سیلندر در بیشتر مدل ها دستی می باشد. البته در برخی مدل های قدرت بالا به صورت اتومات و برقی طراحی شده است.

گاز

گاز یا تنظیم کننده دور موتور در بیشتر مدل های امروزی اتومات می باشد و لی در مدل های دستی به کمک یک پیچ تنظیم کنترل می شوند.

شافت

شافت انجین نیروی تولید شده را از میل لنگ گرفته و به صورت دورانی در حیظ انتفاع قرار می دهد.

موتور تک هوندا GX 690
موتور تک هوندا GX 690

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X