پمپ دیافراگمی دوتایی با عملکرد مبتنی بر هوا

پمپ دیافراگمی دوتایی با عملکرد مبتنی بر هوا

پمپ های دیافراگمی

گروه صنعتی برقاب صنعت

پمپ های دیافراگمی

گروهی از پمپ های با جابه جایی مثبت قابلیت هواگیری خودکار دارند.متداول ترین نوع کاربردی این نوع پمپ ها در چاهک های تخلیه، مربوط به پمپ های دیافراگمی دوتایی با عملکرد مبتنی بر هواست.

[psfw slug=”14603″]

 

ساختار پمپ دیافراگمی

ساختار این پمپ در حقیقت، از دو پمپ تشکیل می شود که یکی عمل مکش و دیگری عمل دهش را انجام می دهد.هوای فشرده از طریق شیر خروج هوا خارج شده و از یک دیافراگم به دیگری رانده می شود. با وارد شدن فشار به یک دیافراگم، هوا از دیگری خارج می شود.

جهت مشاهده پمپ مترینگ دیافراگمی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده پمپ های دیافراگمی گراکو اینجا کلیک کنید

وقتی به دیافراگم فشار وارد شود،سیال به محفظه ی پمپاژ رانده شده و باعث افزایش فشار در آن می شود.این امر باعث بسته شدن دهانه ی مکش نسبت به فشار پایین تر مکش می شود و شیر تخلیه را برای خروج مایع از پمپ باز می کند.

با حرکت دیافراگم به بیرون از محفظه ی پمپ، فشار کاهش می یابد؛سپس شیر مکش باز شده و شیر تخلیه بسته می شود.این حرکت با خروج هوا باعث پدید آمدن ناحیه ای با فشار پایین در محفظه ی پمپ می شود و به مایع این امکان را می دهند تا با حرکت به سمت بالای خط خط مکش وارد پمپ شود.

پمپ دیافراگمی
پمپ دیافراگمی

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X