پمپ هایی با جابه جایی مثبت(پیستونی و دیافراگمی)

پمپ هایی با جابه جایی مثبت(پیستونی و دیافراگمی)

سمپاش زنبه ای

گروه صنعتی برقاب صنعت

پمپ های با جابه جایی مثبت با مجموعه ای از چرخه ی فعال عمل می کنند که هر چرخه مقدار مشخصی از سیال را در بر می گیرد و آن را به صورت مکانیکی از طریق پمپ به سیستم می فرستد.متناسب با نوع پمپ و سیال مورد استفاده، این امر با فشار جانبی کمی از سوی پمپ همراه است.

در حالی گه حداکثر فشتر پدید آمده فقط به وسیله ی توان مکانیکی پمپ و نیروی محرکه ژ موجود محدود می شود، تاثیر این فشار را می توان با شیر فشتر شکن یا شیر اطمینان کنترل کرد.

[psfw slug=”14603″]

 

جهت مشاهده انواع پمپ پیستونی فشار بالا اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده انواع پمپ پیستونی فشار متوسط اینجا کلیک کنید

مزیت اصلی پمپ های جابه جایی مثبت آن است که این پمپ ها با توجه به وابستگی خروجی به طراحی اولیه ی پمپ و سرعت محرک، قابلیت تامین دبی های پایدار را دارد.به این معنا که اگر سیال به میزان مد نظر از سیستم عبور نکند، می توان همیشه با تغییر یک یا هر دوی این عوامل، این مسئله را اصلاح کرد.

پمپ های با حابه جایی مثبت در درجات مختلف، برای کار با سیالاتی با میزان ویسکوزیته بالا مناسب هستند.این پمپ ها قابلیت هواگیری خودکار دارند و در نتیجه، می توان برای کار با سیالاتی که مقدار مشخصی هوا دارند، از آن ها استفاده کرد.

پمپ تک کارواش برتولینی
پمپ تک کارواش برتولینی

تمامی شیرهای تخلیه ی نصب شده در این پمپ ها باید پیش از شروع به کار پمپ، بعز شوند. این امر مانع از ایجاد سریع فشاری می شود که می تواند به پمپ یا سیستم صدمه زند.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X