پمپ های کفکش راد پمپ

پمپ های کفکش راد پمپ

کفکش راد پمپ

گروه صنعتی برقاب صنعت

پمپ کفکش راد

در ساخت کفکش های راد پمپ ایران از جدیدترین ماشین آلات و ابزار مدرن روز دنیا برای تولید قطعات مطابق با استانداردهای روز جهانی بهره گرفته شده است . همچنین با مطالعه و تحقیق مهندسین مجرب و کاردان گروه صنعتی رادپمپ، پمپ هایی را طراحی و تولید نمودیم که ضمن تامین کارایی لازم، در جهت مصرف بهینه انرژی نیز تغییراتی در آنها لحاظ گردید. از جمله آن می توان به افزایش میزان پروانه ها که در نهایت به کاهش 30 درصدی میزان برق مصرفی توسط پمپ های تولید شده در گروه صنعتی رادپمپ می شود.

[psfw slug=”14603″]

 

جهت مشاهده پمپ های کفکش راد پمپ اینجا کلیک کنید

کفکش راد پمپ
کفکش راد پمپ

پمپ کفکش راد پمپ 4 /1 1 اینچ

پوسته پمپ کفکش راد از استلنس استیل ساخته شده است. در سری کف کش های 4 / 1 1 راد پمپ از پروانه و دفیوزر های جدید استنلس استیل استفاده شده که ازخصوصیات این نوع پروانه می توان به بالانس بودن ، وزن نسبتاً کم ویک نواخت ، اشاره کرد و همچنین بوش های ضدسایش طراحی شده که این عوامل باعث عمربیشتربلبرینگ وصرفه جویی درمصرف انرژی می شود.

پروانه ها از نوع بسته می باشند. و توسط جوش نقطه ای ساخته شده اند.

مشخصات فنی پمپ های کفکش راد 4 /1 1 اینچ

سایز دهانه خروجی این سری پمپ کفکش راد 4 / 1 1 اینچ می باشد.

الکتروموتور های استفاده شده در ساخت پمپ کفکش راد 4 / 1 1 اینچ همگی 2900 دور در دقیقه می باشند، و توان آنها بین 1 تا 3 اسب بخار می باشد.

حداکثر ارتفاع قابل تامین داخل لوله توسط پمپ کفکش راد 4 / 1 1 اینچ بین 14 تا 90 متر می باشد.

حداکثر دبی پمپ کفکش راد 4 / 1 1 اینچ بین 40 تا 200 لیتر در دقیقه می باشد.

[psfw slug=”14603″]

 

جدول آبدهی راد پمپ

پمپ کفکش راد پمپ 2 اینچ

در ساخت پمپ کفکش راد از شافت و پیچ ازجنس استنلس استیل استفاده شده است. محفظه سیل از محفظه الکتروموتور بطور کلی جداشده و محفظه سیل به نحوی طراحی شده که باعث تجمع روغن در این محفظه می شود که این مهم عمربیشترسیل را سبب می گردد.

همچنین درتولید قطعات نیز ازآلیاژ های مخصوص وریخته گری فشرده بهره گرفته شده وبرای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی توری ازجنس پلاستیک تعبیه شده ، این موارد کیفیت بهتر وبالاتر پمپ را باعث می شوند.

روتور واستاتورنیز، ازورق سیلیس دار مرغوب ودرجه یک تهیه شده وازلحاظ اندازه وسایزهای داخلی وبیرونی، مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد .

مشخصات فنی راد پمپ 2 اینچ

سایز خروجی در این سری از کفکش های راد 2 اینچ می باشد.

الکتروموتور های استفاده شده در ساخت پمپ کفکش راد 2 اینچ همگی 2900 دور در دقیقه می باشند، و توان آنها بین 1 تا 3 اسب بخار می باشد.

حداکثر ارتفاع قابل تامین داخل لوله توسط پمپ کفکش راد 2 اینچ بین 12 تا 68 متر می باشد.

حداکثر دبی پمپ کفکش راد 2 اینچ بین 72 تا 420 لیتر در دقیقه می باشد.

جدول ابدهی رادپمپ
جدول ابدهی رادپمپ

پمپ کفکش راد پمپ 3 اینچ

پوسته پمپ کفکش راد از استلنس استیل ساخته شده است. در سری کف کش های 3 راد پمپ از پروانه و دفیوزر های جدید استنلس استیل استفاده شده که ازخصوصیات این نوع پروانه می توان به بالانس بودن ، وزن نسبتاً کم ویک نواخت ، اشاره کرد و همچنین بوش های ضدسایش طراحی شده که این عوامل باعث عمربیشتر بلبرینگ وصرفه جویی درمصرف انرژی می شود.

روتور واستاتورنیز، ازورق سیلیس دار مرغوب ودرجه یک تهیه شده وازلحاظ اندازه وسایزهای داخلی وبیرونی، مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد .

مشخصات پمپ کفکش راد 3 اینچ

سایز خروجی در این سری از کف کش های راد 3 اینچ می باشد.

الکتروموتور های استفاده شده در ساخت پمپ کف کش راد 3 اینچ همگی 2900 دور در دقیقه می باشند، و توان آنها بین 1.5 تا 3 اسب بخار می باشد.

حداکثر ارتفاع قابل تامین داخل لوله توسط پمپ کف کش راد 2 اینچ بین 13 تا 44 متر می باشد.

حداکثر دبی پمپ کف کش راد 3 اینچ بین 150 تا 750 لیتر در دقیقه می باشد.

جدول آبدهی راد
جدول آبدهی راد

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برقو دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان.راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X