پمپ گریز از مرکز افقی

پمپ گریز از مرکز افقی

پمپ سانتریفیوژ برش خورده

گروه صنعتی برقاب صنعت

پمپ های گریز از مرکز افقی

از پمپ گریز از مرکز افقی می توان برای تامین ارتفاع مکشی استفاده کرد؛ ولی نخست باید از هواگیری آن اطمینان حاصل کرد.

سیستم تخلیه هوا که در تصویر  نشان داده شده است، هنگام شروع به کار از هوای فشرده ی موجود برای تخلیه هوا از خط مکش و پمپ بهره می برد.وقتی سیستم تخلیه ی هوا شروع به انتشار جریان مایع می کند،نشان می دهد که تمامی هوا تخلیه شده و واحد با مایع پر شده و آماده کار است.

روش دیگر استفاده از یک مخزن هواگیری در قسمت مکنده ی پمپ ، همانند تصویر زیر است. این مخزن باید به اندازه ای باشد که حجم آن سه برابر حجم مایع درون خط مکش باشد؛ اگر هنگام خالی بودن خط مکش، پمپ شروع به کار کند، مقداری از مخزن هواگیری به وسیله ی پمپ جابه جا می شود و ناحیه ای با فشار پایین در مخزن پدید می آید.این عمل باعث می شود تا مایع درون پمپ در خط مکش به حرکت در بیاید و وارد مخزن شود.

 

[psfw slug=”14603″]

پمپ اتا پمپیران
پمپ اتا پمپیران

همچنین مخزن هواگیری باید قادر به تامین NPSH  لازم پمپ باشد تا چاهک را به منبع مکش تبدیل کند.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

 

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X