انواع تست پمپ

انواع تست پمپ

جدول آبدهی پمپ پنتاکس pentax

گروه صنعتی برقاب صنعت

تست پمپ به چکار می آید؟

از اولین باری که یک ابزار جهت پمپاژ آب استفاده گردید. انواع تست پمپ آب نیز به وجود آمدند. هر گونه بهبود و پیشرفت بهینه سازی پمپ منوط به تست های مورد نیاز همان تیپ پمپ است. و در واقع این تست محک و معیار پزیرش ظرفی ت پمپ می باشد. ابزار و ادوات پمپاژ در نتیجه تست ازمایشگاهی در محل نسب و کار بهینه تر می شود. در پمپ های قوی تر تست مدل برای بهبود طراحی نمونه اولیه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

[psfw slug=”14603″]

جهت مشاهده انواع کفکش با ارتفاع 45 متر اینجا کلیک کنید

نکته

البته امروزه این تست ها توسط  شرکت سازنده  از پمپ گرفته شده و نتیجه را در جداول فنی ارائه می دهند.

کلاس های حرارتی
کلاس های حرارتی

 

انواع تست ها

تست های فروش: تست های ازمایشگاهی، تولید کننده که تست های پزیرش و قبول کارخانه نامیده می شوند.

این تست ها در کارخانه تولید کننده پمپ و تحت شرایطی که از نظر هندسی شبیه ایدآل و کنترل شده صورت می گیرد. معمولا به عنوان معتبر ترین تست پمپ در نظر گرفته می شوند.

تست های میدانی

تست های میدانی که بر روی واحد پمپاژ نسب شده در محیط واقعی پمپ به عمل می اید.در شرایطی که واحد پمپاژ تحت شرایت نهایی پمپ کار می کند.

دقت و اعتبار تست میدانی پمپ به، ادوات استفاده شده در تست، نحوه نصب و طراحی درست، در حین مراحل تست پمپ بستگی دارد.

تست های نمایه

نوع دیگری از تست پمپ میدانی می باشد که معمولا یک شاخص برای ارزیابی شرایط متغیر، فرساینده، و یا ارزیابی شرایط پیاده سازی و تست های نمایه را حد امکان باید با شرایط ثابت برای همه پمپ ها انجام داد. و نتایج به دقت ثبت شوند تا در مقام مقایسه پمپ کارامد باشند.

تست های مدلی

تست های مدلی مکمل تست های انجام شده میدانی بر روی پمپ می باشند. که لازم است نتایج آن به طور کامل در دفترچه راهنما پمپ،و یا کاتالوگ پمپ ثبت شود.

با توجه به این موضوع که دانش و تجربه مهم ترین عامل در بهره برداری می باشد  با استفاده از مقاله های منتشر شده تخصصی گروه صنعتی برقاب صنعت می توانید دانش و اطلاعات خود را در مورد بهره برداری و نگهداری انواع الکتروموتور، الکتروگیربکس، پمپ آب، موتور برق و دیزل ژنراتور، … افزایش دهید.

برقاب صنعت


گروه صنعتی برقاب صنعت با ربع قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع موتورآلات و تجهیزات صنعتی کشاورزی مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات برای شما هموطن گرامی فروشگاه آنلاین برقاب صنعت وابسته به گروه صنعتی برقاب صنعت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.

مهندسین ما در واحد فنی منتظر شما هستند. تا در طراحی ، خرید، و انجام انواع پروژه های کشاروزی، صنعتی و ساختمانی ( گلخانه صنعتی، پرورش ماهی، انواع صنایع سبک و سنگین، صنایع شیمیایی، راهسازی، دامداری و دامپروری) دانش کافی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است که قیمت ها در فروشگاه آنلاین برقاب صنعت، نازلترین قیمت در بازار است. و مشاورین فنی و تخصصی گروه برقاب صنعت در زمینه های مختلف فعالیت این گروه، اعم از آبرسانی ساختمانی و خانگی توسط پمپ آب های خانگی. ساخت دستگاه های تخصصی توسط الکتروموتور ها و گیربکس ها در صنایع کوچک و بزرگ. کشاورزی و تجهیزات آن در مزارع، باغها، و یا گلخانه ها یا پرورش دام، طیور و آبزیان. راهسازی و ساختمان سازی توسط ابزار و تجهیزات تخصصی، از مجرب ترین و خبره ترین مشاوران تخصصی در آن زمینه هستند. لذا به شما صنعتگر، کشاورز و یا هموطن گرامی این اطمینان اگر می دهیم که با یک بار خرید یا مشاوره مشتری دائم برقاب صنعت خواهید شد.

از اینکه گروه صنعتی برقاب صنعت را برای خرید و کسب اطلاعات فنی و مهندسی انتخاب و اعتماد کرده اید متشکریم.

تهران، خیابان سعدی جنوبی، پاساژ سعدی قدیم واحد ۴٫۶

تلفن تماس: ۳۶۶۱۳۷۷۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
منوی اصلی x
X